Práca a štúdium v zahraničí / Práca na lodi

Praca na lodi

Agentúra MOBILE COLLEGE Vám ponúka unikátnu možnosť ako spoznať kus sveta a popri fantastickom cestovaní zarábať! Cestujte od Karibiku po Aljašku, alebo až do Austrálie!

Momentálne obsadzujeme najmä WELLNESS POZÍCIE :

BEAUTY THERAPIST PERSONAL TRAINER
HAIR DRESSER NAIL TECHNICIAN
ACUPUNCTURIST MASSAGE THERAPIST

Hľadáme ľudí, ktorí sú priateľskí, spoločenskí a chcú zažiť vo svojom živote neopakovateľné dobrodružstvo.

Pri Wellness pozíciách máte v podstate svoj obchod na lodi -nakoľko Váš plat tvorí percentuálna časť z celkového, Vami vyprodukovaného, zisku. Máte tak možnosť zarobiť pri Vami vynaloženej snahe aj dvojnásobok oproti pozíciám v oddelení food&beverage (pozície v gastronómií napr.). Priemerne sa platové ohodnotenie pri týchto pozíciách pohybuje od cca 1500 do 3000 dolárov za mesiac.

Prečo pracovať na lodi ?

Pri tejto práci nemáte ŽIADNE výdavky, obdržíte zdarma ubytovanie, plnú penziu a lekársku starostlivosť. Všetko čo zarobíte, ostáva Vám. Môžete cestovať po celom svete a pritom ste platení za svoju prácu. Garantujeme Vám stúpajúcu kariéru, je len na Vás, ako s poskytnutými možnosťami naložíte. Máte otvorené dvere v iných spoločnostiach, nakoľko ak raz budete pracovať na lodi, budete vítaní na všetkých iných lodiach po celom svete. 

Čo potrebujem, aby som mohol pracovať na palube lodi?

Najdôležitejšia je dobrá znalosť anglického jazyka. Byť ochotný pracovať 7 dní v týždni, 10-12 hodín. Mať praktické skúsenosti z predošlých zamestnaní na vykonávanie príslušnej práce. Preposlať nám životopis v anglickom jazyku spolu s prípadnými referenciami súvisiacimi so žiadanou pracovnou pozíciou alebo certifikátmi.

Bližšie informácie o práci na lodi

Požiadavky na lodný personál sa vždy menia podľa potrieb zamestnávateľa, vždy je však potrebné disponovať dobrou znalosťou cudzieho jazyka a príslušnou praxou.