Práca a štúdium v zahraničí / Práca na lodi

Praca na lodi

Agentúra MOBILE COLLEGE Vám ponúka unikátnu možnosť ako spoznať kus sveta a popri fantastickom cestovaní zarábať! Cestujte od Karibiku až po Aljašku, alebo až do Austrálie!

Momentálne obsadzujeme najmä WELLNESS POZÍCIE ako (kaderníčka, masérka, vizážistka či osobný tréner):

BEAUTY THERAPIST PERSONAL TRAINER
HAIR DRESSER NAIL TECHNICIAN
ACUPUNCTURIST MASSAGE THERAPIST

Na palubách luxusných lodí existuje veľa vzrušujúcich pracovných ponúk po celom svete. Hľadáme ľudí, ktorí sú priateľskí, spoločenskí a chcú zažiť vo svojom živote neopakovateľné dobrodružstvo.

Pri Wellness pozíciách máte v podstate svoj obchod na lodi -nakoľko Váš plat tvorí percentuálna časť z celkového, Vami vyprodukovaného, zisku. Máte tak možnosť zarobiť pri Vami vynaloženej snahe aj dvojnásobok oproti pozíciám v oddelení food&beverage (pozície v gastronómií napr.). Priemerne sa platové ohodnotenie pri týchto pozíciách pohybuje od 2000 do 4000 dolárov za mesiac.

Prečo pracovať na lodi a nie na suchej zemi?

Pri tejto práci nemáte ŽIADNE výdavky, obdržíte zdarma ubytovanie, plnú penziu a lekársku starostlivosť. Všetko čo zarobíte, ostáva Vám. Môžete cestovať po celom svete a pritom ste platený za svoju prácu. Garantujeme Vám stúpajúcu kariéru, je len na Vás, ako s poskytnutými možnosťami naložíte. Máte otvorené dvere v iných spoločnostiach, nakoľko ak raz budete pracovať na lodi, budete vítaný/á na všetkých iných lodiach po celom svete. V súčasnosti, v hlbokej ekonomickej kríze, je najdôležitejšie pre každého človeka mať istú a dobrú prácu. To je presne to, čo Vám agentúra MOBILE COLLEGE zabezpečí na luxusných lodiach tu v Európe, ale i v ďalekých končinách.

Čo potrebujem, aby som mohol pracovať na palube lodi?

Najdôležitejšia je dobrá znalosť anglického. Byť ochotný pracovať 7 dní v týždni, 10-12 hodín počas 6-8 mesiacov. Mať praktické skúsenosti z predošlých zamestnaní na vykonávanie príslušnej práce. Preposlať nám životopis v anglickom jazyku spolu s prípadnými referenciami súvisiacimi so žiadanou pracovnou pozíciou.

Bližšie informácie o práci na lodi

Požiadavky na lodný personál sa vždy menia podľa potrieb zamestnávateľa, vždy je však potrebné disponovať dobrou znalosťou cudzieho jazyka a príslušnou praxou.