Základné informácie o kurze:

1. Zvoľte intenzitu kurzu

Jednotková cena kurzu: 105.00 GBP / 1 týždeň

2. Zvoľte dĺžku kurzu

3. Vyberte si ostatné služby

Možnosti ubytovania:

Ostatné služby:

75.00 GBP / jednorázovoZápisné na škole*
190.00 GBP / jednorázovoTransfer z letiska
Luton, extra cestujúci 30 GBP
90.00 GBP / jednorázovoTransfer z letiska
Southampton, extra cestujúci 30 GBP
150.00 GBP / jednorázovoTransfer z letiska
Heathrow, extra cestujúci 30 GBP
180.00 GBP / jednorázovoTransfer z letiska
Gatwick, extra cestujúci 30 GBP
230.00 GBP / jednorázovoTransfer z letiska
Stansted, extra cestujúci 30 GBP
90.00 GBP / jednorázovoAdministratívny poplatok
administratívny poplatok + bankový transfer (štúdijno-pracovný program)
* povinný poplatok

Predbežná kalkulácia pobytu pre počet týždňov: 1
180 GBP

Meno a priezvisko:

E-mail:

Mobil:

Poznámka:

Bournemouth, Veľká Británia

Prí­morské letovisko sa pýši čistými zlatými plážami a patrí medzi najvyhľadávanejšie miesta južného Anglicka. K dispozícii sú početné prístavy so širokým zastúpením vodných športov a aktrakcií. Navštívte oceanarium a nazrite do podmorského sveta alebo si užite výhľad na mesto z horúceho balóna. V meste sa nachádza univerzita a tým početné študentské osadenstvo, vďaka ktorému má Bournemouth kozmopolitný charakter. Okolie mesta nabáda k mnohým výletom. Po návrate z výletov neobíďte klasické juhoanglické krčmy a nezabudnite ochutnať miestne špeciality. Večer sa vyberte do divadiel, na koncerty a do študentských klubov, medzi ktoré patria i Opera House alebo Elements. 

 

2.varianta

Škola bola založená v roku 1992 a je akreditovaná britskou vládou. Patrí medzi školy rodinného typu s individuálnym prístupom ku svojim študentom.  Nachádza sa v centre mesta, cca 200 metrov od nákupnej a pešej zóny a je zariadená v typickom anglickom štýle. Škola svojim študentom poskytuje priestranné učebne a záhradu patriacu k budove školy. Učebne sa nachádzajú na dvoch poschodiach a sú moderne zariadené. V spodnej časti budovy sa nachádza počítačová a spoločenská miestnosť s TV. Škola zaisťuje bohatý program mimoškolských aktivít a okrem klasickej výučby angličtiny sa zameriava aj na pracovné programy. Ponúka výhodnú kombináciu jazykových kurzov a pracovných príležitostí.  K dispozícii je tiež 24/7 linka.

Na utuženie kolektívu sa každý štvrtok organizujú tzv. “Pub nights”, kedy sa schádzajú takmer všetci študenti vždy v inom podniku a bavia sa do neskorej noci. Pre odvážnejších je možné sa zapojiť aj do "karaoke show". Škola organizuje rôzne výlety do blízkeho okolia, ale aj celodenné výlety, napr. do Londýna.