Práca v hoteloch vo Veľkej Británií - Anglicko, Wales, Škótsko

Miesto: Veľká Británia, Anglicko, Wales, Škótsko
Termín: priebežne počas roka
Typ pomeru: plný pracovný úväzok
Mzda: Mzda je diferencovaná podľa pracovného zaradenia, uchádzač bude platený podľa platných regúl krajiny. Minimálna mzda je 7,83- 9,50/hod - nad 25 rokov, od £7,38/hod. menej ako 25 rokov.

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

-umiestnenie v ktorejkoľvek časti UK- väčšinou menšie mestá, vidiecke lokality, prímorské hotely, okolia miest, turistické lokality

- dĺžka pobytu minimálne 3 - 12 mesiacov s možnosťou predĺženia.

Čakacia doba na umiestnenie je od 1 – 6 týždňov v závislosti od flexibility uchádzača.

Otvorené sú tieto pozície: Čašník, Barman, Všeobecný asistent, Pomocník v kuchyni, Chyžná, Recepčný/á, Kuchári všetkých kategórií, Šéfkuchár, Food and Beverage Manager, Restaurant supervisor a iné.

Požiadavky:

- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- vek 18+
- skúsenosti v gastronómii, hotelovom sektore minimálne 1,5 roka a viac ( v závislosti od pozície) na pozícií, o ktorú sa uchádzate. Vieme však umiestniť aj uchádzačov bez praxe.

 - LEN PRE , KT. UŽ V UK PRACOVALI A MAJÚ "pre-settlement" status !!!

-PRE TÝCH, KT. UVEDENÝ STATUS NEMAJÚ JE MOŽNÉ OBSADENIE DO JUŽNÉHO ÍRSKA.

Výhody:

Ubytovanie, strava:
- ubytovanie poskytne priamo zamestnávateľ – väčšinou priamo v hoteli alebo v jeho blízkosti; t.j. nevznikajú náklady na dopravu do práce

-strava je na väčšine hotelov poskytovaná 2-3 krát denne (v  závislosti od konkrétnej ponuky)
- nájomné a strava sú poskytované zadarmo alebo za nízky poplatok (£10 - £55/týždeň- zrážané z výplaty), tzn. uchádzač si nemusí brať so sebou dodatočne financie na nájomné, depozit na byvanie a pod.

-všetky odvody hradené zamestnávateľom

O firme:

Hotely a reštaurácie po celom území Veľkej Británie.

 V prípade záujmu je potrebné nám poslať Váš životopis v anglickom jazyku s fotografiou + prípadne referencie z predchádzajúcej praxe.

Následne je potrebné si dohodnúť termín vstupného informatívneho skype pohovoru alebo osobného stretnutia- kde by sme bližšie prebrali jednotlivé podmienky programu, poskytli informácie k vyplneniu formulárov.
K dispozícií sme každý pracovný deň od 10:00 do 16:00. Termín je potrebné si dohodnúť aspoň deň vopred telefonicky alebo emailom.

Konkrétne ponuky obdrží uchádzač po absolvovaní vstupného pohovoru a poslaní vyplnených formulárov. O svojom pracovnom obsadení a presných podmienkach je informovaný ešte pred vycestovaním.