Práca v hoteloch, reštauráciach na Cypre

Miesto: Cyprus,
Termín: marec-júl
Typ pomeru: plný pracovný úväzok
Mzda: 700 -1000 a viac Eur v čistom/mesiac + sprepitné

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

Obsadzujeme personál (čašník/barman, chyžná, pomoc v kuchyni, kuchárske pozície, recepčná) do reštaurácií, hotelov aj barov na Cypre .

Dĺžka zamestnania:
- počas letnej sezóny do októbra-novembra
- niektoré pozície sú dlhodobé aj po ukončení sezóny

Pracovná doba:
cca 8 hodín denne (niekedy bude potrebné ostať v práci dlhšie). Pracuje sa 6 dní v týždni

Mzda:
Mzda závisí od skúseností a pozície.
Zvyčajne sa pohybuje od 700-1000 Eur v čistom za mesiac + sprepitné + sociálne a zdravotné poistenie platené zamestnávateľom. Pri kuchárskych pozíciach je mzda vyššia.

Ubytovanie:
v prípade záujmu zamestnávateľ zabezpečí ubytovanie.
Viac informácii pri konkrétnej ponuke po poslaní Vašej žiadosti zamestnávateľovi.

Strava:
- väčšinou býva zabezpečená - v závislosti od konkrétnej ponuky

Požiadavky:

- znalosť angličtiny na mierne pokročilej úrovni
- predchádzajúca prax (pri väčšine ponúk)
- príjemné vystupovanie
- flexibilný človek, ktorý je ochotný pracovať aj viac hodín

Výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity

- v prípade záujmu zabezpečené ubytovanie
- vieme obsadiť aj uchádzačov bez praxe- zabezpečené zaškolenie
- práca vhodná aj pre študentov
- príjemné prímorské prostredie
- sociálne a zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom

Limitovaný počet pozícií.
V prípade záujmu je potrebné nám poslať Váš životopis v anglickom jazyku s formálnou fotografiou. Následne Váš životopis pošleme zamestnávateľovi na posúdenie a absolvujete vstupný pohovor. Po pohovore obdržíte ponuku, ktorá závisí od Vašej praxe a jazykových znalosti.
O konkrétnej ponuke ste informovaný pri podpise zmluvy, pred Vašim vycestovaním.