Práca na výletných zaoceánskych lodiach

Miesto: ,
Termín: stanovené nástupné termíny
Typ pomeru: plný pracovný úväzok
Mzda: 1500-3000 USD

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

Hľadáme ľudí, ktorí sú priateľskí, spoločenskí a chcú zažiť vo svojom živote neopakovateľné dobrodružstvo.
Pri Wellness pozíciách máte v podstate svoj obchod na lodi -nakoľko Váš plat tvorí percentuálna časť z celkového, Vami vyprodukovaného, zisku. Máte tak možnosť zarobiť pri Vami vynaloženej snahe aj dvojnásobok oproti pozíciám v oddelení food&beverage. Priemerne sa platové ohodnotenie pri týchto pozíciách pohybuje od cca 1500 do 3000 dolárov za mesiac.
Prečo pracovať na lodi ?
Pri tejto práci nemáte ŽIADNE výdavky, obdržíte zdarma ubytovanie, plnú penziu a lekársku starostlivosť. Všetko čo zarobíte, ostáva Vám. Môžete cestovať po celom svete a pritom ste platení za svoju prácu. Garantujeme Vám stúpajúcu kariéru, je len na Vás, ako s poskytnutými možnosťami naložíte. Máte otvorené dvere v iných spoločnostiach, nakoľko ak raz budete pracovať na lodi, budete vítaní na všetkých iných lodiach po celom svete.

Požiadavky:

- dobrá znalosť anglického jazyka                                                                                                                                     - byť ochotný pracovať 7 dní v týždni, 10-12 hodín                                                                                                             - mať praktické skúsenosti na danej pozícií aj s potrebným certifikátom                                                                               - príjemné a priateľské vystupovanie

Budeme od Vas potrebovať Váš štrukturovaný životopis v anglickom jazyku spolu s certifikátmi (osvedčeniami) o kurzoch alebo vzdelaní v tejto oblasti s prípadnými referenciami súvisiacimi so žiadanou pracovnou pozíciou. Každý uchádzač následne absolvuje osobný výberový pohovor, na ktorom si zamestnávateľ vyberá svoj nový personál. Pohovor sa najčastejšie koná v Budapešti alebo Bratislave.