Práca vo výrobe

Miesto: Veľká Británia, Somerset
Termín: priebežne počas roka
Typ pomeru: plný pracovný úväzok
Mzda: £7.50 az £8.00/hod

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

Továreň vyrába ovocné šťavy, jogurty a mliečne výrobky a iné nealkoholické miešacie nápoje a ochutené jablčné víno.        Od uchádzačov sa vyžaduje, aby pracovali na výrobnej linke, balení, ukladaní, označovaní a kontrole kvality výrobkov. Práca je na 3 smeny:

14: 00-22: 00 - od pondelka do piatku
06: 00-14: 00 - od pondelka do piatku
22: 00-06: 00 - od pondelka do piatku a od nedele do štvrtka

Možné nadčasy počas víkendov. Možnosť získať trvalý kontrakt.

Ubytovanie bude poskytnuté v cene cca 60-70GBP a bude hradené prenajímateľovi pri príchode na ubytovanie.
Továrne sa nachádzaju v centre mesta a žiadna doprava nie je potrebná.

Požiadavky:

-pokročilá znalosť angličtiny- vstupný test

-nevyžaduje sa predchádzajúca prax