Operátor výroby- práca v automobilovom priemysle – Anglicko (Oxfordshire)

Miesto: Veľká Británia, Oxfordshire
Termín: ihneď
Typ pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: 8,4 GBP-15 GBP

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

Montáž automobilových sedadiel; meranie, montáž; prevádzkové vybavenie výrobnej linky- ako dopravná linka; zostavovanie tovaru na výrobnej linke, ako sú montážne dosky do počítačov; hlásenie porúch na zariadeniach zamestnancom údržby; dokončovanie výrobkov; monitorovanie výrobného procesu a vykonávanie základných testov a kontrol kvality
skladovanie tovaru v továrni; používanie zdvíhacích zariadení; balenie tovaru pripraveného na odoslanie; čistenie a údržba pracovných priestorov a strojov;

Obvykle pracujete ako súčasť tímu pod dohľadom vedúceho zmeny.
Budete pracovať hlavne v továrni na výrobnej linke. Môžete stráviť veľa času v stoji, keď budete pracovať so strojmi, alebo sedíte za pracovným stolom alebo montážnou linkou.
Musíte nosiť ochranný odev- ako sú kombinézy a bezpečnostná obuv.

Požiadavky:

Dobré praktické zručnosti

Schopnosť pracovať rýchlo a metodicky; sústrediť sa pri opakovaných úlohách; schopnosť dodržiavať pokyny

Práca v tíme a komunikácia

Dobrý zdravotný stav - zdravotná prehliadka

Spôsobilosť manuálne pracovať v stoji niekoľko hodín

Práca v nočných hodinách

Uprednostňujeme uchádzačov so skúsenosťami s prácou vo výrobe

Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni

Uchádzač absolvuje celodenné preskúšanie zahrňujúce:

Test manuálnej zručnosti
Matematický test/ test gramotnosti

Výhody:

Excelentné pracovné prostredie

Špičkové zapracovanie a rozvoj

Príležitosti na kariérny rast

Plat: 8,40 GBP (pri 39 odpracovaných hodinách za týždeň), príplatok za prácu na zmeny, príplatok za nočnú zmenu

Príplatok za nadčasy za týždeň:

1-8 hodín nadčas: 9,49 GBP/hodina

8-16 hodín nadčas: 11,25 GBP/hodina

Nad 16 hodín: 15 GBP/týždeň

Práca na trvalý pracovný pomer po 12 mesiacoch

5-6 týždňov dovolenky ročne

Ubytovanie zabezpečené: cca 70-80 GBP/tyzdenne- vlastná izba

Pracovné oblečenie zabezpečené

V prípade záujmu je potrebné nám poslať Váš profesijny štrukturovaný životopis v anglickom jazyku.