Práca pre vodičov kamiónu v Nemecku -aj bez znalosti nemčiny

Miesto: Nemecko, Lipsko a Bad Bibra
Termín: ihneď a priebežne
Typ pomeru: trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu
Mzda: 2100 Euro brutto základ + (35-75 Euro) diéty/prac.deň netto

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

Ponúkame možnosť nástupu do práce pre vodičov kamiónu v Nemecku na trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu.

Jedna sa o kamióny s návesom (40t) s bočným nakladaním a vykladaním.
(Vozidlá Skania, Mercedes a Volvo, nové (max. 3 roky staré).

Pracovná doba : 3 týždne na ceste, 1 týždeň doma (dohodnúť je možné aj systém práce 2 + 1)

Platové podmienky:
2100 hrubá základná mzda + diéty (deň odchodu 12€, v Nemecku 24€/deň, 39€ / deň Benelux a Luxembursko, Sobota a Nedela je 75€/deň netto)

Výjazd je vždy z Lipska alebo Bad Bibra (južné Sasko Anhaltsko)

Požiadavky:

-potrebné je mať povolenie na obsluhu vysokozdvižný vozík a ADR (Osvedčenie o školení vodičov prepravujúcich nebezpečné veci)

-pre nášho klienta v Lipsku nie je potrebná žiadna znalosť nemeckého jazyka
(stačí, ak sa hovorí poľky alebo anglicky)

-pre nášho klienta v Bad Bibra musia byť vodiči schopní komunikovať po nemecky, ale pokyny sú písané aj v poľštine..

Výhody:

O firme:

Spoločnosť zabezpečujúca medzinárodnú kamiónovú dopravu v Nemecku a okolitých krajinách.

V prípade záujmu je potrebné nám preposlať Váš životopis spolu s kartou vodiča na náš email: info@mobilepersonnel.eu . Vhodné je nám rovno uviesť dátum vášho možného vycestovania.