Práca pre ženy v skladoch a skleníkoch - HOLANDSKO

Miesto: Holandsko, Westland
Termín: priebežne počas roka
Typ pomeru: plný pracovný úväzok
Mzda: od 9,70€/hod. - 10,48€/hod. (brutto)

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

Jedná sa o prácu v skleníkoch ako zastrihávanie chryzantém a orchideí, ale ponúkame aj ďalšie práce s rôznymi druhmi kvetín v skleníkoch, balenie a triedenie zeleniny a ovocia na halách.

Zmluvy sú podpísané po dobu pol roka alebo roka
Práca sa uskutočňuje v jedno smennom systéme

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet.

Vek

17 rokov

18 rokov

19 rokov

20 rokov

21 rokov a viac - skleník

Základná mzda – skleník

9.70€

9.70€

9.80€

10.00€

10.48€

Mzda - triedenie

10.25€ brutto

Tieto sumy platia do 38 hod/týždeň. Nad 38 hod/ týždeň je hradený príplatok + 35% (celkovo 135%) Pracovný čas závisí do značnej miery od typu práce a vopred stanoveného rozvrhu práce za týždeň.

Každý zamestnanec musí mať holandské poistenie, cena je 30.35 EUR za týždeň a je zrážané z výplaty

Ubytovania sú v lokalite Westland- Naldwijk, Honselersdijk Monster Massluis,, s Gravenzande Poeldijk Hoek van Holland, Wateringen De Lier
Cena ubytovania: 97 Eur/týždeň- zrážané z výplaty

Keď prídete do kancelárie v Holandsku, budete informovaní o všetkých požiadavkách a pracovných podmienkach. Bude Vám odovzdaná zmluvu na podpis a následne budete koordinátorom odvezení na ubytovanie.

Požiadavky:

platný OP alebo pas
BSN číslo/Sofi- ak nemáte, vybavíme Vám ho
Mať vlastný účet v Euro
Vodičský preukaz, ak je to potrebné
Vlastnú emailovú adresu

Výhody:

Zabezpečené bytovanie: plne vybavené ubytovanie s internetom, vybavenou kuchyňou, práčkou, sušičkou. Na izbe sú 2-3 osoby, pary a dvojice sú podľa možnosti obsadené spoločne.

Dopravu do práce a z práce zabezpečujú služobné vozidlá alebo bicykle v závislosti od vzdialenosti ubytovania a pracoviska, jazda na bicykli je asi 7 km. Transport je poskytovaný zdarma.

O firme:

Spoločnosť zameraná na práce v skleníkoch a halách v Holandsku.

V prípade záujmu je potrebné nám zaslať Váš aktualizovaný životopis s Vašou formálnou fotografiou na email : za@mobilecollege.sk . V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať aj telefonicky na +421 903 199 901 / +421 944 087 044