Štefan L. + Martina R.- práca v hoteloch v Anglicku (14.7.2015)

Dobrý deň,
čo sa týka práce, všetko je viac menej v poriadku. Týždenne máme cca 40 hodín (pracujeme 5 dní) a voľno mávame spolu, s čím sme veľmi spokojní. Nevýhodou je, že hotel sa skladá z viac budov a každá izba má samostatný vchod zvonku, tým pádom pracujeme veľa času aj vonku, či už prší alebo je zima.
Ohľadom ubytovania je to už horšie- bývame v hoteli, no stále nás sťahujú hore dole cca každý týždeň. Hneď ako sme prišli nás informovali, že v hoteli budeme bývať cca 2-3 týždne a potom nás presťahujú do nejakého staff housu, kde by sme mali aj kuchyňu, no zatiaľ sa nič také nedeje. Jedinou výhodou je, že pokiaľ bývame v hoteli, nestrhávajú nám nič za ubytovanie.
Hotel je v podstate na samote, cca pol hodinu pešo od najbližšieho obchodu, čo bol zo začiatku problém, no momentálne už máme auto. Lokalita (juh Anglicka) je veľmi pekná, nakoľko sme kúsok od mora.
Celkovo sme s prácou spokojní.
S pozdravom
Štefan L. a Martina R.
Naša odpoveď:
Dobry den,
Dakujeme za spatnu vazbu, sme radi, ze ste s pracou spokojni. Co sa tyka ubytovania, tak rozumiem, ze to stahovanie nie je prijemne, ale mat ubytovanie zdarma je velmi velkou vyhodou. Taketo podmienky su u cca 1 zo 100 hotelov.
Skuste sa spytat pripadne manazera, kedy planuju Vas presun do staff house. Je pravdepodobne, ze nemaju volne miesto, preto sa to zdrziava.
Este raz dakujeme za informacie a prajeme prijemny pobyt v UK.
Mobile College