Peter K.+ Matej K.- práca v hotelierstve v UK (16.6.2014)

Dobrý deň,
chceme Vás informovať že s prácou ktorú ste nám našli v škótsku sme nadmieru spokojný, ľudia su priateľsky, izbu máme fajn a dnes nám manager zadovážil malú chladničku do izby, strava aj ubytovanie je naozaj hodné tých 9h týždenne a ohľadom pracovnej doby sa dalo v pohode dohodnúť. Človek by ani neveril ako rýchlo sa tu zdokonalí v angličtine.
Začali sme trochu plánovať cestu na slovensko keďže sme tu iba na tri mesiace do septembra a plánujeme bookovať letenky a autobusy tak mesiac pred odletom, chcem sa opýtať či nám agentúra pomôže s cestovným intinerárom.
Zatiaľ sme sa s bratom zhodli že letieť budeme asi v utorok 16.9 spoločnosťou ryanair z edinburgu do bratislavy, do edinburgu by sme sa dostali z invernesu spoločnosťou megabus a z kyleloakinu do invernesu nejakým autobusom. No tak mesiac pred odletom plánujeme bookovať autobusy a tak aby sme v pohode stihli prísť včas na odbavenie na letisko dokonca aj kebyže prídeme tak 5 h pred odletom, treba počítať s možnými zdržaniami, to je jediná pomoc ktoru by sme uvítali.
Za Vaše služby sme veľmi vďačný a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom Peter K. a Matej K.