Práca v sklade Premier food

Miesto: Veľká Británia, Tamworth
Termín: priebežne počas roka
Typ pomeru: plný pracovný úväzok
Mzda: od £ 8,15 -10,83/ hod

Pošlite nám životopis

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Červenčíková

Mobil: +421 903 199 901
Email: za@mobilecollege.sk

Agentúra:

Agentúra MOBILE COLLEGE

ul.Republiky 4
010 01 ŽILINA
Slovakia

Náplň práce:

zber, balenie, nakladanie, vykladanie potravín.

denné zmeny: £ 8,15/ hod
nočné zmeny:
£9,15/hod
Pracovný čas: 06:00-18:00, 18:00 - 06:00
Pracovná doba: od pondelka do nedele pracuje sa 3 dni a 3 dni voľno. Nadčasy sú k dispozícii v dňoch odpočinku.
Nadčasy 10,83 £ / hod
Nadčasy začínajú od 38,5 hodín/týžden. Mzda je platená týždenne na anglický bankový účet

Požiadavky:

Angličtina na mierne pokročilej úrovni
Pracovné vybavenie: reflexná vesta zaistená
Bezpečnostná obuv nie je poskytovaná - potrebné si priniesť vlastná alebo zakúpiť na mieste

Výhody:

UBYTOVANIE:

Wolverhampton, United Kingdom

ubytovací dom, jednolôžkové a dvojlôžkové izby

spoločná kuchyňa a kúpeľňa

cena: 65 £/týždeň-dvojlôžková posteľ, 85 £/týždeň- jednolôžková posteľ