pracovné ponuky v zahraničí

Pomôžeme Vám zorientovať sa na zahraničnom trhu práce. Táto sekcia je stručným prehľadom ponúk agentúry MOBILE COLLEGE, ktoré sa tešia najväčšej obľube.

Írsko

PRÁCA v HOTELOCH v JUŽNOM ÍRSKU - všetky hotelové pozície

Ponúkame prácu v hoteloch v Južnom Írsku pre všetky pracovné pozície od upratovačky po reštauračných manažérov. MZDA:
Hodinová sadzba variuje podľa pozície pričom minimum je 10,40€/hod. (brutto)..

Mzda: od 10,40€/hod. brutto

Írsko

ZVÁRAČ - MIG/MAG/TIG - ÍRSKO (aj bez znalosti jazyka)

Ponúkame prácu pre zváračov na trvalý pracovný pomer do Írska. Nástup je možný aj bez znalosti anglického jazyka. Mzda od 12-18€/hod. v závislosti od typu zvárania či skúsenostiach.

Mzda: 12-18€ / hod. (od typu zvárania a skúseností)

Holandsko

Práca pre ženy v skladoch a skleníkoch - HOLANDSKO

Práca v skleníkoch- zastrihávanie chryzantém a orchideí, ale ponúkame aj ďalšie práce s rôznymi druhmi kvetín v skleníkoch, balenie a triedenie zeleniny a ovocia na halách. Aktuálne len pre ženy.

Mzda: od 9,70€/hod. - 10,48€/hod. (brutto)

Veľká Británia

Práca v hoteloch vo Veľkej Británií - Anglicko, Wales, Škótsko

Ponúkame Vám pracovné pozície v hotelovom sektore po celom území Veľkej Británie – Anglicko, Wales, Škótsko.  Umiestnenia na hotelové pozície - kuchári všetkých kategórií, barman, čašník, chyžná, recepčná, všeobecný asistent, manažérske pozície a pod. LEN PRE LÚDÍ, KT. UŽ V UK PRACOVALI A MAJÚ "pre-settlement" status !!

Mzda: Mzda je diferencovaná podľa pracovného zaradenia, uchádzač bude platený podľa platných regúl krajiny. Minimálna mzda je 7,83- 9,50/hod - nad 25 rokov, od £7,38/hod. menej ako 25 rokov.

Cyprus

Práca v hoteloch, reštauráciach na Cypre

Chcete stráviť leto pri mori, zdokonaliť sa v angličtine, získať nové skúsenosti, spoznať novú krajinu a zároveň si zarobiť! Táto ponuka je vhodná pre Vás.

Mzda: 700 -1000 a viac Eur v čistom/mesiac + sprepitné