6-denný program do Londýna pre skupiny žiakov

O programe

Vonkajšie jazykové aktivity

Program obsahuje 15 hodín praktických jazykových cvičení počas prehliadky mesta a turistických atrakcií. Hlavným cieľom je študentom pomôcť dobre komunikovať v bežných situáciách. Skúsený a vysoko kvalifikovaný vedúci skupiny vhodne motivuje a spoločne s učiteľmi sprevádza študentov počas rôznych aktivít. Študenti riešia úlohy zo špeciálne pripravených cvičebníc počas jazykových cvičení pomocou informácií získaných z návštevy rôznych pamiatok, či z rozhovorov s ľuďmi, ktorých stretnú počas prehliadky Londýna. Tieto cvičebnice ostávajú škole ako učebná pomôcka.
Hlavným účelom tejto metódy výučby je uspokojiť prirodzené očakávania tínedžerov, ktorí sú ochotní vyskúšať niečo nové, spoznať nových priateľov a baviť sa. Náša profesionálna skúsenosť dokazuje, že uvedená metóda výučby prináša fantastické výsledky, keďže takýto prístup nieje bežný v štandardných školských triedach.

Školské priestory a ubytovanie

Pobyt v hostiteľskej rodine je výborný spôsob, ako precvičiť angličtinu mimo triedy. Ponúkame ubytovanie v starostlivo vybraných hostiteľských rodinách nachádzajúcich sa v oblasti Wallington (Londýn). Naše hostiteľské rodiny poskytujú ubytovanie s plnou penziou (raňajky a večere v rodine, balíček s obedom na prehliadky).
Študenti sú ubytovaní v 2-4 lôžkových izbách.

Stravovanie

V hostiteľských rodinách účastníci dostanú jedlo nasledovne:

Poskytnuté služby

Každodenná doprava autobusom s vyškoleným dopravcom

Orientačná cena programu

Príklad kalkulovaný pri pomere 42 študentov / 4 učitelia ako dohľad (zdarma):

Cena za program / 6 dní (vrátane ubytovania, dopravy a stravovania): £295 / osoba (študent)
Náklady na vyhliadkové programy (suma bude vyzbieraná po príchode do Londýna) : £105/ osoba (študent)

Podrobný denný rozpis nájdete v priloženom Informačnom letáku