Lucia K. - jazykový kurz v Bournemouth (6.2.2014)

Dobrý deň,
od svojho príchodu do UK som Vás nekontaktovala, lebo sa neobjavili nijaké výrazné problémy. Každopádne ďakujem za záujem.
S jazykovou školou  som spokojná. Na mojom kurze sa striedajú dvaja učitelia, čo je výhodné, pretože môžem čerpať z dvoch rozdielnych zdrojov. Obaja sú milí a priateľskí. Riaditeľ školy je taktiež veľmi ústretový a ochotný pomôcť pri prípadných problémoch a riešiť ich.
Mesto Bournemouth ponúka rôzne možnosti spoločenského alebo aj športového vyžitia. Pravidelne dvakrát do týždňa sa organizujú stretnutia zahraničných študentov, kde sa dá súťažiť, diskutovať, spoznať nových ľudí a rozšíriť slovnú zásobu. Je tu veľa barov a miest na neformálne stretnutia. Škoda len, že sa nedá v zime plne využiť obrovská pláž.
Čo sa týka finančnej stránky, moji noví kamaráti mi potvrdili, že toto je jedna z najlacnejčích destinácií v Anglicku.
K spolupráci s agentúrou nemám žiadne výhrady, všetko prebehlo bez problémov. Len jedna vec. Poradili ste mi, že z letiska Stansted ide priama autobusová linka do Bournemouthu. Nenašla som takú možnosť cez National Express a myslím, že neexistuje, teda aspoň v nedeľu nie. Prestupovala som v Londýne na Victoria Station. Lístky som si zarezervovala dopredu a v poriadku som docestovala. Takže sa vlastne nič nedeje, bola to len malá dezinformácia.
Fotky zatiaľ nemám, no ak budem mať nejaké reprezentatívne, pošlem Vám ich.
S pozdravom
Lucia K